Сьогодні: 02 червня 2020, 11:56

Джуринський (Червоногородський) водоспад

"Замки, гори, водоспади, фортифікаційні споруди та ін."

Джуринський (Червоногородський) водоспад

Повідомлення BurmS » 06 серпня 2011, 13:50

Невеликий звіт поїздки на Джуринський водоспад з елементами офф-роуд.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
В"їзд на водоспад платний, але його можна легко об"їхати
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Башти палацу
Зображення
Зображення
Зображення
Залишки Костелу
Зображення
Зображення
Вечірня шоу-програма
Зображення
BurmS

Повідомлення: 18

Re: Джуринський (Червоногородський) водоспад

Повідомлення shypuch » 08 жовтня 2019, 22:06

Джуринський водоспад 08.10.19 з елементами офроуд
(картинки клікабельні)

Сьогодні мав провести довгу робочу розмову, обговорити трохи нагальних моментів. Оскільки погода в нас зараз суха і холодна, а хочеться тепла і затишку, вирішили провести розмову в поїздці. А що? І так і так сидіти, пити каву, балакати. А в дорозі є ще можливість відволіктись на краєвиди. Тому вирушили, спочатку на Чортків, а там і на водоспад. Дорога суха, видимість хороша, різнобарвні дерева вздовж, опале листя перелітає дорогу впоперек - краса!

Після дощів водоспад повноводний як ніколи! А шум!!! Це щось. Тиша, жодного техногенного звуку і шум води!!!

Зображення

Далі з під водоспаду почалапали до костелу а там і до палацу. Моя автобіографічна фотка. Чомусь періодично просять мене самого себе сфоткати і викласти. Напевно не вірять, що я особисто буваю в місцинах, коли викладаю лише загальні, знеособлені фото.

Зображення

В костелі нічого за багато років не змінилось. Нова капличка, що поруч, валиться по троху, щось не пішло їм з церквою в тому місці.

Зображення

Підземелля. Відкриті. І нехай виглядає все надійно, проте лізти мені лячно. Хоча і цікаво як там все збудовано.

Зображення

Фасад. Яким був таким і є, думаю багато хто його таким бачив.

Зображення

Тут теж без змін. Єдине, якраз навпроти, в таборі рівняють і насипають футбольне поле, так би мовити - змінюють ландшафти.

Зображення

А от замок потріпало набагато більше. Якщо вірити пліткам, не тільки єпархія УАПЦ, котрій його передали, в цьому винна. Ще мала місце недолугість районної ради.

Зображення

Знимка з інформаційного стенду. Практично таким замок достояв до 50х років. Потім сам палац розібрали, а матеріал пустили на будівництво корівника. Коли чув цю історію вперше, років 20 тому, то думав які все ж варвари були комуністичні керівники. Це ж якому злому треба бути, щоб понищивши одне збудувати інше. Тепер же в нас все інакше, все по доброму. Вежу на якусь іншу будову злі люди не розібрали. Сама впала, безкорисно. А значить по доброму. Просто злі люди нищили, а добрі лише не вберегли. Стріляв би тих добрих.

Зображення

Фотографую те, що має хоч якийсь вигляд.

Зображення

Вежа в іншій площині.

Зображення

Вежа в розрізі.

Зображення

Далі вхопило мене розчарування, і я вже не лазив попри будову, не спускався до основи, перехотілось. Обідно якось. Тому розвернувся і втік звідти. В цю сторону вигляд кращий, все мальовниче, живе, надихає. І головне нема купи загоряючих голих срак. Нікого нема.

Зображення

Повернулись до водоспаду знову. Якби не залишили тут машину, навряд чи вернулися б. Лінь взяла б своє.

Зображення

Продовжувати розмову під цей шум не можливо. Стоїмо слухаємо. Закрив очі, думав засну стоячи. Слів бракує описати як там гарно.

Зображення

Оцими стоптаними ногами я шпацерував до замку і назад урочищем.

Зображення

Далі знову серпантин, підйом, таким собі бездоріжжям.

Зображення

Практично фінальне фото на виїзді.

Зображення

І панорама на урочище. Якось в людей краще виходить знимкувати.

Зображення

Далі була не кваплива дорога додому, в режимі збереження енергії, на круїзі. Ще кава. Наполягання на своїй точці зору. Маленька лекція з моєї сторони як я бачив би ведення справ. Але то все вже поза кадром. Тішуся що зміг собі дозволити так провести день.

P.S. Якщо жодного разу тут не були - заздріть! Але правильно заздріть, ЧОРНОЮ заздрістю - він там був, і я в Ниркові буду! А не безкорисною білою, я там не був, і краще б того "кореспондента" там не було.
shypuch

Повідомлення: 490

Повернутись до Замки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість