Сьогодні: 09 липня 2020, 04:37

Невеличкі поїздки

Тут спілкуються люди які люблять активний відпочинок в болотах і снігах на повному приводі))

Re: Невеличкі поїздки

Повідомлення shypuch » 18 травня 2011, 21:35

Kozyr написав:Вітасик там де ти точки ставив і ти не знайшов :D а ми знайшли

Що найшли - молодці! А от, ще розберіться з фотоапаратом, і виставіть фото!!! Я в вас вірю!!!

PS Особливо фотку де три джипи вряд стоять, по росту.
shypuch

Повідомлення: 490

Повідомлення Kozyr » 20 травня 2011, 16:13

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Kozyr

Повідомлення: 16

Re: Ліси поблизу Тернополя

Повідомлення Uncletafuk » 19 січня 2012, 23:17

Останнім часом на роботу добираюсь повнопривідною технікою. Для чого ? Бо як є можливість звільнитися швидше то їду пом'яти сніжок колесами, а то на вихідних доводиться в село пертися.
От і сьогодні так. Тільки на цей раз прихопив із собою відеооператора.
Сніг на полі вже мокрий і дуже важкий.....Надіюсь не розтане до наступних вихідних.

Зображення

Зображення

Зображення
Uncletafuk

Повідомлення: 233

Повідомлення shypuch » 21 січня 2012, 21:55

Uncletafuk написав:Останнім часом на роботу добираюсь повнопривідною технікою. Для чого ? Бо як є можливість звільнитися швидше то їду пом'яти сніжок колесами, а то на вихідних доводиться в село пертися.
От і сьогодні так. Тільки на цей раз прихопив із собою відеооператора.
Сніг на полі вже мокрий і дуже важкий.....Надіюсь не розтане до наступних вихідних.

Я навпаки, їжджу "пузотьоркою" і насолоджуюсь снігом. Сніг нині досить мокрий і важкий, але щось 4х4 легко його долає, екстрім не той. Їздив сьогодні в справах, полями декілька кілометрів туди-назад. В селі було страшновато. В полі перші кілометри їхав, і за відчуттями, думав що машина - звірюка, пройде туди назад ходом, а потім почалося ...

Розвернуло поперек колії, її під снігом не видно,

Зображення

викопався, проїхав 20 метрів, знову скинуло, виліз, подивився товщину снігу, трохи вище чобіт, посміявся, викопався, ще 20 метрів і кинуло в рів, цією машинкою що не яма, то по фари, вже не смішно, фотографувати не хочеться, з боями викопався. В останній момент не вистарчало її зовсім трошки щоб викарабкатися, то відкрив дверку, і підняв її плечем, ногу тримав на газі (МОЖЕ КОМУ ТАКЕ ЗНАЙОМО!!!). Поки викопувався, машину розвернув в сторону звідки приїхав, вирішив машину залишити пройтися десь 200-250м пішки, і тут ... прийшла мені в голову геніальна ідея, ... включив задню передачу і, як не дивно, машинка понеслася з легкістю, до того ж на підйом.

Зображення

Доїхав заднім ходом. З долини ...

Зображення

... потім зробив фото, повернув, і проклав колію сюди

Зображення

Диски повитирав, а от машину трохи заляпав, кусками болота, і на даху чомусь теж

Зображення

Назад по своїй колії, вже не так цікаво.

Зображення

Цікаво, вже при виїзді в село, коли на тебе зглядаються ЧИМ і звідки ти приїхав!!! В самому місті, знову тикання в мене пальцями, певно досить колоритно виглядає така "звірюка" з кусками болота на даху.

Отака от суботня покатушка, якби поїхав джипом і засів! Наодинці витягнути його з допомогою палки і якоїсь хопти (гілячок не було - поле), хм . . . . . . . думаю мені б цей "номер" не вдався.
shypuch

Повідомлення shypuch » 21 січня 2012, 22:00

Думаю, краще буде перенести останні два пости в Тему НЕВЕЛИЧКІ ПОЇЗДКИ, будуть краще відповідати назва - сюжет.
shypuch

Повідомлення SalvaDoR » 21 січня 2012, 22:30

В мене на Аудюхе тоже просыпается "еффект джипера",так и норовлю попасть в лужу :lol:
SalvaDoR

Повідомлення: 21

Повідомлення tasik » 24 січня 2012, 00:33

Всім привіт їдемо завтра випробовувати ЧУДО НАШОЇ ІНЖЕНЕРІЇ ЯКУ МИ ЗМАЙСТРУВАЛИ З ДМИТРОМ. :P ДРАКОША +НОВОРІЧНИЙ ТЮНІНГ :P
tasik

Повідомлення: 129

peterthielBliquecicqrc

Повідомлення Bliquecicsvv » 25 січня 2012, 15:13

university of miami zacbrownband szij
Bliquecicsvv

Повідомлення: 1

Повідомлення tasik » 25 січня 2012, 16:41

Всім привіт як на рахунок вихідних їдемо десь кататися :D
tasik

Повідомлення: 129

Повідомлення Uncletafuk » 25 січня 2012, 17:31

tasik давай у Мшанець. Сотню раз чув від тебе що там чудовий ліс, а ще ні разу не був. На цих вихідних в село не їду, так що можна і в суботу поїхати.
Uncletafuk

Повідомлення: 233

Поперед.Далі

Повернутись до 4х4 в файному місті)))

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість