Сьогодні: 19 лютого 2020, 01:12

Купола (Памір)

Тут спілкуються люди які люблять активний відпочинок в болотах і снігах на повному приводі))

Re: Купола (Памір)

Повідомлення Mykola STARyy » 17 липня 2014, 10:19

Віталік, давай фото!
Першим фінішує не той хто скоріше їде, а той, хто скоріше думає.
Mykola STARyy

Повідомлення: 463
Звідки: Файне місто Тернопіль О67 2б 2б 2О7 ВАЗ21213 "Медведик"

Повідомлення shypuch » 17 липня 2014, 18:44

... в Віталіка завжди фото гарні, теж чекаю, з описом!!!
shypuch

Повідомлення: 489

Повідомлення Mykola STARyy » 17 липня 2014, 23:42

Він в Карпатах до кінця тижня. Чекаєм два фотозвіти.
Mykola STARyy

Повідомлення Mykola STARyy » 21 липня 2014, 09:12

Фото мають бути гарні :D
Зображення
Зображення
Mykola STARyy

Повідомлення sova. » 22 липня 2014, 21:17

Привіт хлопці.
Даю фото звіт.Правда немаю натхнення розказувати. Кидаю фото, а пізніше опишу, трохи розкажу. Поїздки цікаві, радістні, веселі. Буде час опишу.
На Д.К. поїздка до Польщі і Словаччини, 5-днів. Перемишль, Жешув, Краків, Закопане, словаки, назад до Польщі містечко Солино озеро в горах і до дому.

https://picasaweb.google.com/105957464776800882200/2014

І недавня поїздка з Карпат. Тільки повернувся. Тому багато роботи біля машини. Трошки ранений. Тому вибачайте приходжу і не до описів.

https://plus.google.com/u/0/photos/117712875924903687888/albums/6038219929856643233

Всім Вітання.
sova.

Повідомлення: 99

Повідомлення shypuch » 16 жовтня 2019, 02:23

Купола (Памір) 13.10.2019

Епіграф:
"Фокусам и зайца можно научить,
если, конечно, его очень сильно бить..."

На прохання деяких моїх постійних читачів, а виявляється такі є, і особливо на прохання читачки Тетянки (імя змінено), пишу цей звіт. Дико спати хочу, але пишу! 23:15

Значить зібрався я їхати на Синячку. Про що завчасно відписався тут на форумах, з надією на компанію. Також мали приїхати мої друзі з хмельниччини, котрі хотіли на цю гору. Проте по приїзді, під час застілля плани не помітно помінялись і ми вирішили їхати на Драгобрат. Почали обговорювати Драгобрат детальніше і зійшлись на думці що кращого маршруту в ці прогнозовано сонячні і теплі дні ніж маршрут на купола ми не знайдемо! Далі з картинками, старався вибрати по мінімуму, проте картинок цього разу буде багато (клікабельні).

Вирушили двома машинами. Ми на паджеро 7 чоловік, і ще доєднався мій друг Вітя на інфініті, 3 людей. Причому Вітя ще їде на Драгобрат чи Синячку, не памятаю, про те що вночі плани ще раз кардинально змінились не знає.

Зображення

Особливість цієї поїздки в тому, що добиратися до мети потрібно долаючи перевали. На то і розраховували, хотіли максимально краєвидів. Їхали, час від часу зупинялись в мальовничих місцях.

Зображення

Далі мені стало нудновато споглядати виключно краєвиди, і я вирішив подурачитись. Вирішив штурмом взяти досить крутого горба, так щоб глядачі дивлячись зверху мали можливість полюбуватись моїми колесами, мостом, захистом, бампером ітд. Фотографії як я тільки не вибирав, але реальний підйом не передають.

Зображення

Ну і заодно трохи катнувся бічними дорогами, трішечки-трішечки для настрою. Вітя на мої провокації катнутися по моїх слідах на інфініті не піддався. Доречі весь цей час в третьому ряду спить мій середній син, і не підозрює як я їжджу.

Зображення

Розважившись рушили далі в тому ж ритмі, краєвиди, краєвиди.

Зображення

Виїхали на не надто стрімку гору не подалік основної дороги. Фото не викладаю, так як підйом там досить затяжний, а на фото виглядає як їзда полем. Це вже на горі, декому страшно.

Зображення

Спустились, і далі милування природою.

Зображення

Тут навіть не знаю, милування машиною напевно )) Вітя десь відстав.

Зображення

Спуск з перевалу, за відчуттями біля 20 км серед гір, досить терпимою дорогою.

Зображення

Спустились, пройшли паспортний контроль. На питання, що веземо, відповів цигарки, то відкривав усі двері, багажник, відсік під дном. Якщо без таких дурниць, то можуть і не просити з машини виходити.

Зображення

А це вже Селятин, село за котрим ми маємо зїхати в дикі гори. Дорога попри самий кордон з євросоюзом. Проїжджаємо попри наші і румунські прикордонні стовби. Цього разу не сфотографував, так як планував це зробити на зворотньому шляху. Наївний.

Зображення

Колючий дріт і фірточка. Ключі тільки у відповідального прикордонника і бабці Гані, котра виганяє через неї гуси на річку. Знаємо, що заради забави, всяких селфі, бабця кордон не відкриє, тому навіть не просимо. Пролітаємо не зупиняючись.

Зображення

Доліталися. Дорогою, прямо перед іншою заставою прикордонників, налетів на камінь, розірвав колесо, треба ставити запаску. Я викладаю фото, а ви "поржіть".

Зображення

Скористалися старим, перевіреним часом, карпатським домкратом, котрий якраз був під руками. Штатний валяється на землі для декорації.

Зображення

Переставляти запаску в 10 рук зовсім не важко, зручно, гарно, весело і швидко. Дивимось на це як на ще одну пригоду. Попутньо розважаємо прикордонників.

Зображення

Доречі цього разу вже знав де запаска. Колись, коли вперше купив паджеро і пробив колесо, довго її шукав. Перерив був всю машину, багажник, відсік знизу, лазив під бампер, шукав вертушку (думав те колесо десь з під дна опускається). І скажу вам реально важко найти, мислиш стереотипами що вона десь в машині, та й при відкритій дверці її не видно )))

Зображення

Перечепили і рушили далі. Знову попри річку, знову прикордонні стовби, знову дріт, камери...

Зображення

Але далі це все закінчується, і ти можеш гасати горами як дурний, без обмежень, доки тебе якийсь дядько не зажене знову на Батьківщину.

Зображення

А на цій фоточці уважний читач може розгледіти перший вигляд на купола.

Зображення

Добралися! Стандартна колгоспна фотка!

Зображення

Я зі старшим сином. Оскільки я ці щоденники пишу і для дітей також, нехай буде, стараюсь передати емоції. Кажуть в інтернеті нічого не загубиться. В майбутньому перевірю.
Зображення

Це я, намагаюся відфотографувати цю всю красу собі в мозок!

Зображення

Залишки радару в одній з куль.

Зображення

Підійшов до нас дядечко і дав коня покататися. Бєзвоздмєздно! (с). І не пішов, поки всі бажаючі не проїхались.

Зображення

Це я з сідла знимкую. Дуже мені сподобалось. Відчуваєш цю тиху міць під собою.

Зображення

Загальний вигляд з вершини.

Зображення

Ну і ця панорамка для розуміння масштабу.

Зображення

Далі були поседеньки, обід, і ходилки бродилки навколо.

Зображення

Тут з гімна і палок залишків алюмінієвого дроту майструємо систему для того щоб "прикурити" інфініті, котра виїхала, мабуть розслабилась після підйому і відмовилась заводитись.

Зображення

Востаннє обходжу гору, намагаюсь якомога більше запам"ятати, і рушаємо в низ. Тепер коротшою дорогою!

Зображення

Початок спуску. Як же круто їде інфініті!!! Особливо з горба )))

Зображення

Бере броди, нам любо дивитись! Певно знала б куди її господарі запхають, з конвеєра не сходила б!

Зображення

Дороги сухі, і це великий плюс. Але вузько...

Зображення

... ще вужче...

Зображення

... місцями надто вузько!

Зображення

Нижче місцини відкриті, можна пройнятися горами, постійні затяжні спуски, підйоми, ех! Вертиш головою на всі боки. Я маю таку можливість, так як паджеро на першій пониженій повзе само. А от на інфініті доводиться драйвувати, працювати гальмами, та й кліренс на спуск менший ніж на підйом.

Зображення

Шкода фото знову реалій не передає. Тут мав бути крутезний спуск, але я його не бачу! Каталися ми каталися, стемніло, і далі за стандартним сценарієм, почали блукати, блукали блукали, аж заблудилися.

Зображення

Ніч. Зв"язку нема. Навігатор інфініті показує, що ми на сонячних пляжах Румунії.

Зображення

Навігатор в телефоні показує точку, що ми серед гір, карти не підгружає, хоч якигось доріг нема. Масштаб надто малий, щоб зрозуміти в яку ми сторону їдемо.

Зображення

Повземо далі. Серцем відчуваючи на котру з доріжок повертати. Час від часу зупиняюсь дотягувати колесо, бо крім того що порвали, ще обірвали три шпильки. Дорога прийнятна. Сіл нема. Зупинились на якомусь роздоріжжі, стоїмо на аварійках чекаємо поки серденько зробить свій вибір. Аж тут їде щось з нізвідки з однією фарою (реально більше нічого не горіло, жоден з габаритів, стопи, панель). Жигулик! Якийсь гоцул каже що до траси фігня, 30км! Тішимось!!!

Зображення

Їдемо ще дві години, ніч,дорога нормальна, але швидко не поїдеш, зсуви, рови, річки, мости і жодного вогника. Під"їжджаємо до якоїсь річки, Вітя виходить, йде дивиться - глибоко. Від"їжджає назад, пішов на міст, пару раз поскакав, чуть не провалився, каже - "не так там вже і глибоко" і шурує в річку! Врешті доїжджаємо до якогось села, питаємо за готель, але все зайнято. Зате появився звязок.

Зображення

В результаті дослідним шляхом, з допомогою малолітніх дітей вияснили, що на паджеро весь цей час була робоча навігація, не надто детальна в горах, проте можна було визначити напрям руху, але вже пізно. Тепер навігатори в усіх працюють, розуміємо, що десь за 15км попереду Верховина, впевнено їдемо, дорога кращає, стає ідеальною, і тут БАЦ - Косів! Аха. Готелів вільних нема, з заправки обдзвонили наявні. Оскільки інфініті швидкісна,а водії молодші то вони рванули на Тернопіль, а ми дотягнули в Коломию і спатки.

Зображення

Зранку вже все виглядало по іншому. Свято Покрови, гарне місто, усміхнені люди.

Зображення

Погуляли, поїли. Зідзвонився з джипером Русланом (є тут на форумі). Зїздили до нього на каву і вирушили на Тернопіль.

Зображення

Дорога шикарна, сонце, тепло, видимість відмінна, ех!!!

Зображення

Душа радіє,тепер все легко! Голубе небо, багряні дерева обабіч, канйон,вибігати дотягувати колесо в радість! Заїхали на Джуринський водоспад. (описувати не буду, так як пару днів тому вже встиг )) Далі кава, Чортків, Теребовля і ПОВНІ ВРАЖЕНЬ вдома!!!

Для тих хто читатиме ще сьогодні вночі, або просто осилить дочитати до кінця ... романтік ...

PS Коментуйте щось, знатимем чи форум ще живий, чи треба віддати його мамонтам. Ну і звичайно заздріть! 02.20
shypuch

Повідомлення: 489

Поперед.

Повернутись до 4х4 в файному місті)))

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість